Biciklistički klub Maraton Novi Marof

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: MZM-Međunarodna razmjena mladih 2011-Skupina biciklizam

MZM-Međunarodna razmjena mladih 2011-Skupina biciklizam 23 Kol 2011 18:15 #10522

• Cile
  • Cile's Avatar
  • Tata-mata od staze
Evo nekih slika od danas...Skupina koja je odabrala biciklizam, odvozila rutu Lužec-Goli breg-Ribički dom u Ključu---http://s856.photobucket.com/albums/ab125/cile333/MZM-Medunarodna%20razmjena%20mladih-Skupina%20biciklizam/?start=all
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:MZM-Međunarodna razmjena mladih 2011-Skupina biciklizam 23 Kol 2011 18:29 #10523

• Mezo
  • Mezo's Avatar
  • Sport
Lijepe slike Cile i bravo za ekipu koja se odvažila biciklirati po ovoj vrućini.

p.s. lijepo kaj je bila obavijest na forumu da će to danas biti i da se ostali mogu pridružiti :angry:
U Čavle vozim, čavlov bu...
...sljedi me Marac, a i Brane je tu!
Čavle vozimo, čavlov bu...

Odgovor:MZM-Međunarodna razmjena mladih 2011-Skupina biciklizam 23 Kol 2011 19:07 #10524

• Cile
  • Cile's Avatar
  • Tata-mata od staze
U pravu si za ovo o obavijesti.;) Kad niko neće ni pisati više tu, čekajući tu novu stranicu.

Odgovor:MZM-Međunarodna razmjena mladih 2011-Skupina biciklizam 23 Kol 2011 19:17 #10525

• Mcnab
  • Mcnab's Avatar
  • Glavešina
Mezo, zval sam samo one za koje sam bil siguran da su na godisnjem ili su slobodni... to je pocelo vec oko 13h u Luzcu... biciklisticki nisi nist propustil, a druzenje je ovak bilo ok.
Moderators: Cile
Time to create page: 0.236 seconds