Biciklistički klub Maraton Novi Marof

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Korana

Korana 19 Kol 2012 15:54 #11226

• Cube ltd race
  • Cube ltd race's Avatar
  • Fresh Boarder
Ovako, organiziram vožnju sa biciklima u Karlovac na Koranu k mojem bratiću na vikendicu 25-26.08
Što se tiče spavanje trebali bi si uzeti vreće za spavanje i šatore jer u nutra nebu mjesta a gornji kat još nije strđeni. Al zato ima lijepe trave pa se može na njoj spavati.
Budemo se išli kupat na rijeku Koranu pa si uzmite kupače. :)
Put ja još nisam scrtal kud bi išli, to tokom -_-og tjedna. Ja bi rađe da idemo po nekim selima nego da idemo kroz grad Zagreb i Karlovac.(Ako se nakome da crtati nek nacrta rutu pa nek objavi ili meni pošalje na face). Dužina puta bi mogla biti oko 140-150km u jednom smjeru zavisi po ruti.
Molim da oni koji bi išli plate 50 ili 100kn (to se bumo još dogovorili) da se kupi neka hrana i pijača.
Znači 25.08 bi krenuli iz Novoga Marofa u jutro oko 6h ispred KUC-A.
Polazak kuči 26.08 po dogovoru.
Za one koji žele crtati rutu ovo su kordinete kam idemo 45.425773,15.58628 to upišite u google maps ili google earth i pokazalo vam bude točno mjesto kam idemo sa zelenom strelicom.
Ako koga još kaj zanjima nek pita.
Last Edit: 19 Kol 2012 15:56 by Cube ltd race.
The administrator has disabled public write access.

Re: Korana 19 Kol 2012 16:05 #11227

• Cube ltd race
  • Cube ltd race's Avatar
  • Fresh Boarder
Cube ltd race wrote:
Ovako, organiziram vožnju sa biciklima u Karlovac na Koranu k mojem bratiću na vikendicu 25-26.08
Što se tiče spavanje trebali bi si uzeti vreće za spavanje i šatore jer u nutra nebu mjesta a gornji kat još nije strđeni. Al zato ima lijepe trave pa se može na njoj spavati.
Budemo se išli kupat na rijeku Koranu pa si uzmite kupače. :)
Put ja još nisam scrtal kud bi išli, to tokom -_-og tjedna. Ja bi rađe da idemo po nekim selima nego da idemo kroz grad Zagreb i Karlovac.(Ako se nakome da crtati nek nacrta rutu pa nek objavi ili meni pošalje na face). Dužina puta bi mogla biti oko 140-150km u jednom smjeru zavisi po ruti.
Molim da oni koji bi išli plate 50 ili 100kn (to se bumo još dogovorili) da se kupi neka hrana i pijača.
Znači 25.08 bi krenuli iz Novoga Marofa u jutro oko 6h ispred KUC-A.
Polazak kuči 26.08 po dogovoru.
Za one koji žele crtati rutu ovo su kordinete kam idemo 45.425773,15.58628 to upišite u google maps ili google earth i pokazalo vam bude točno mjesto kam idemo sa zelenom strelicom.
Ako koga još kaj zanjima nek pita.

SVI SUDIONICI SUDJELUJU NA VLASTITU ODGOVORNOST, ORGANIZATOR NE ODGOVARA ZA POSLJEDICE PADA ILI PROMETNE NESREĆE, TE NASTALU ŠTETU NA SUDIONIKU ILI BICIKLU. MLAĐI OD 16 GODINA, OBAVEZNO MORAJU NOSTIT ZAŠTITNU KACIGU, ALI PREPORUČENA JE SVIMA. OBAVEZNO POŠTIVANJE PROMETNIH PROPISA I ZNAKOVA.
ALKOHOLIZIRANI VOZAČI ĆE BITI SANKCIONIRANI!

Re: Korana 21 Kol 2012 13:44 #11229

• cizz
  • cizz's Avatar
  • Fresh Boarder
ja idem

Re: Korana 22 Kol 2012 21:52 #11230

• Čamić
  • Čamić's Avatar
  • Senior Boarder
Nejdem, radim u sub ujutro, a poslije idem u gosti! Jebote posel!
Kaj se tiče rute...
Definitivno je najbolje prema Bedekovčini-Osroslavlje-Bistra-Zaprešić-Aleja Bologne-(podhodnik ispod pruge)-Savski most i od Zagreba ne vidiš ništ- niti jedan semafor. Nema niš puno uspona, a po kilometrazi je tu negdje, ako nije i blize. Ako treba, mogu nacrtati na bikemap-u
Ako treba netko mogu posuditi vreću za spavanje, bisage, blatobrane, zvonca... Žal mi je kaj nebrem iti.

offtopic:
Planiramo u sub popodne ili možda bolje u ned popodne cestovnjaču. Išla bi ova ekipa iz Vž-a, pa tko može nek se priključi, cilj je na druženju i upoznavanju s "cestovnom ekipom".

Re: Korana 23 Kol 2012 06:12 #11231

• Cube ltd race
  • Cube ltd race's Avatar
  • Fresh Boarder
Možeš meni posuditi bisage i nosače? Neda mi se sve teglit u torbi.
Šteta kaj nejdeš. A ak ti se da, možeš scrtat rutu.

Re: Korana 23 Kol 2012 13:27 #11232

• Cube ltd race
  • Cube ltd race's Avatar
  • Fresh Boarder
Odgađa se putovanje na Koranu. Pre slabi odaziv ljudi koji bi išli.
Budemo išli nekom -_-om prilikom, kad nas bude više.
A i vrijeme baš u nedjelju na žalost nam nejde u korist jer bu kiša.
Pozz.
Moderators: Cile
Time to create page: 0.225 seconds