Biciklistički klub Maraton Novi Marof

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Ekipa na nocnom planinarenju

Ekipa na nocnom planinarenju 09 Sij 2009 22:13 #5883

• Vedo
  • Vedo's Avatar
  • Administrator
Bas me Mcnab pozdravlja negdje z sume na obliznjem bregu. Veli da su na Cevu. Ne znam kak vidi, kmica je. No ekipa je hrabra i odvazna. Da ne nabrajam tko sve, ja samo znam da ih je taman :-) . Budu sutra oni nekaj vise povedali. Ako se v drote ne polove.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Ekipa na nocnom planinarenju 10 Sij 2009 10:20 #5885

• Mcnab
  • Mcnab's Avatar
  • Glavešina
Nitko se nije polovil u zamke, svi smo zivi, hehe. No, krenuli smo oko 18.30 iz Remetinca prema Grebengradu (Blazenka, Brane, Miro i ja) starom poznatom stazom. Laganim tempom do one sindikalne kucice iznad pl. doma. naravno, nabavil sam kljuc, pa smo si lepo zakurili, malo se posusili i pricekali Andreju i Mirjanu, koje su malo kasnije krenule. Oko 20.45 krecemo svi zajedno dalje prema Čevu. fenomenalno je tak hodati sumom po noci, pogotovo kad je sve bijelo od snijega i kad nam mjesecina osvijetljava stazu. Skoro nam ni lampe nisu trebale. Cekali smo te veprove, a nigde ih ni bilo. Pogled s Ceva neopisiv, nekaj kaj trebate dozivjeti. jedino nam je hladnoca malo kvarila ugodaj. ne gubimo vrijeme, pa krecemo po grebenu dalje prema Podevcevu. spust najgorji dio puta, sve zaledeno i sklisko. dolazimo do nove kucice, koju su vjerojatno slozili Podevcevci, jer je nutra bilo pol sela. konacno spust do ceste, tocno nasuprot crkve i dalje pehaka po cesti do Remetinca, di su nam bili auti.
sljedeca nocna je na Kalnik.:)
Last Edit: 10 Sij 2009 10:22 by Mcnab.

Odgovor:Ekipa na nocnom planinarenju 10 Sij 2009 11:21 #5887

• Mezo
  • Mezo's Avatar
  • Sport
Kaj da drugo velim, osim lijep izlet! Osjećaj je sigurno jedinstven...
U Čavle vozim, čavlov bu...
...sljedi me Marac, a i Brane je tu!
Čavle vozimo, čavlov bu...

Odgovor:Ekipa na nocnom planinarenju 10 Sij 2009 18:17 #5891

• EsArt
  • EsArt's Avatar
  • Fresh Boarder
Bas ste Separatisti ...starce zeljne planinarenja ste pozabili ha ...sram Vas bilo ...:laugh:
Moderators: Cile
Time to create page: 0.210 seconds