Biciklistički klub Maraton Novi Marof

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :)

dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 12:27 #6693

• xyron
  • xyron's Avatar
  • Fresh Boarder
Bouldere prodali sve samo ostali mali. ali nasao sam novi Scott aspect 70 u hervisu za 1800.

www.leisurelakesbikes.com/product/09scot...70bike.aspx?&id=9281
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 15:11 #6696

• Zoki
  • Zoki's Avatar
  • Maraton Racing Team Elite
Ne znam ti ja, nisam pametan.... A kolko para bi najviše izdvojil za bajk? Ne znam kak drugima, al meni ovaj Scott ne izgleda baš obećavajuće... Nisam baš vozil tak neke, pa ti ne bi znal reći. E, i ak mogu znati kolko kg imaš?

A kaj se tiće "kvalitetnog" bicikla, kak si u prethodnoj temi napisal, ispod 3500 kuna, po meni, ne buš nike našel. I možda se poželiš tu i tam na neko brdo popelati (recimo Ivanščica), pa kad se buš spuštal z tim Scottom, bilo po makadamu, bilo šumi, vjeruj mi, ne bu dobro ni tebi, ni biciklu. :)

Dalje...

Odgovor:dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 17:11 #6697

• xyron
  • xyron's Avatar
  • Fresh Boarder
imam 82 kg i visok sam 187. sumnjam bas da cu na brdo jer kad i idem u brda obicno se spustim u neku jamu hehe. a sto se tice kvalitetnog ne mora sad biti neki ultra ali da kad okrenem ko konj pedale da ide a ne ko ovaj sad koji imam okrenem i onda za 2 sekunde stanem(servis ne pomaze smece jeftino hehe) ne furam se bas 24/7, vise neki rekrativni stil :) oko 2000 soma nemam vise.

Odgovor:dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 17:16 #6698

• xyron
  • xyron's Avatar
  • Fresh Boarder
e da i ono kaj me najvise zanima ak bi mogao onako od oka usporedit komponente gianta i ovog da znam koliko je losiji/bolji... jedan frend mi je preporucio tog gianta. znam da je jedna mana sto nema 8 brzina ali to je vise sto se tice nadograadnje koliko mi je on reko

Odgovor:dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 18:32 #6702

• Zoki
  • Zoki's Avatar
Da, radi nadogradnje ti je 8 brzina bolje. A ti bi baš novoga?
Mislim da bi mogel dost dobar rabljeni bajk za 2000 kn dobiti. Jedino kaj neš imal garanciju, al to ti ni tak velki problem, pogotovo ak ne misliš divljati z bajkom, pa teško ta ti neke bu otišlo. A da se dost dobrih rabljenih bicikla najti.

imaš. www.dropbike.com pa poglej na forumu malo kaj ima...

Odgovor:dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 18:44 #6703

• Zoki
  • Zoki's Avatar
www.dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=16233
ili
www.dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=16015

to sam ja ve našel, ostalo ti zasad ne bi odgovaralo, je malo više od 2000, a ti kak hoćeš...
Ak ti nije hitno, malo pričekaj, pa ti se možda najde kaj dobroga. Ak najdeš, pošalji link i pitaj za mišljenje.
Last Edit: 15 Tra 2009 18:46 by Zoki.

Odgovor:dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 18:53 #6704

• Vedo
  • Vedo's Avatar
  • Administrator
xyron napisao:
e da i ono kaj me najvise zanima ak bi mogao onako od oka usporedit komponente gianta i ovog da znam koliko je losiji/bolji...

Nema ti tu neke velike filozofije... Kupi bicikl, podmaži ga tu i tam i da vidiš da bude išel dosta dugo. Komponente su za tu cijenu takve kakve jesu, nema boljih. :-)

Za rekreativca, malo se prepelati, bicikl je i više nego dobar. Zokiju taj bicikl ne bi izdržal 200 km, ali nemoj njega slušati. :-) Veli se daj je netko jak k'o bik, ali da zapregneš dva bika skupa, nebreju taj bicikl strgati k'o on.

Odgovor:dobar bicikl ili ne? pokusaj 2 :) 15 Tra 2009 20:45 #6707

• xyron
  • xyron's Avatar
  • Fresh Boarder
ma uzimam tog na akciji je sa 2500 na 1800 tak da mislim da nema sanse da nadem bolje za iste pare. za jednog rekreativca ce posluzit a ak ne uvijek mi ostaju noge :) hvala na pomoci i ako bude srece od sutra imam novi bicikl :)
Moderators: Cile
Time to create page: 0.292 seconds