Biciklistički klub Maraton Novi Marof

 huni-bike-shop-logotip.gif

Iz malog razgovora do velikog dogovora.
Na taj način bi bilo najlakše opisati novu i odličnu suradnju našeg kluba sa svima dobro poznatim varaždinskim dućanom bajkova i bic opreme, Huni bikeom. Huni bike polako zauzima svoje mjesto na HR MTB sceni, a s istim ciljem se "bori" i naš Klub. Klub je ovim dogovorom pronašao nekog za koga će se "vezati" i nekog tko će konačno dati posebnu dimenziju ovoj ekipi. Cilj je da BK "Maraton" postane prvi kontakt Huni bike-a sa svim ostalim natjecateljima i prijateljima koje susrećemo diljem Hrvatske.  Detalji suradnje su vrlo brzo dogovoreni, i bitno je spomenuti da su sve naše želje bez problema prihvaćene.

Najvažnije iz dogovora je veza našeg kluba i HAIBIKEA, koji na mala vrata ulazi Hrvatsku. Dovoljno je, za sad, spomenuti da je jedan Greed već odnio prvo zlato na prvoj "trci" sezone, usponu na Sljeme.
Za početak se priprema nekoliko zanimljivih projekata, pa o svemu više uskoro.

haibike-logo.jpg