Biciklistički klub Maraton Novi Marof

sajmeni-dani-luzec-2012-m

Pozivamo sve natjecatelje i rekreativce da 7. listopada dođu u Lužec na finale Sajmenih dana i finale Huni bike shop Xc lige Lužec.

Prva utrka počinje u 11:30, kada startaju kategorije Fakini, Fiškali i Fijolice.  Malo ozbiljniji natjecatelji  u kategoriji Fiškala kreću u 13 sati i voze 4 kruga. Za sve natjecatelje organiziran je ručak poslije utrke i pripadajuće osvježavajuće piće. Nakon utrke na rasporedu je proglašenje pobjednika Huni bike shop XC lige Lužec, pobjednika nedjeljne utrke, te ukupnih pobjednika Sajmenih dana, koji se voze od početka trećeg mjeseca! Dijelit će se medalje, pehari, glavne nagrade sponzora lige Giant, nagrade sponzora Huni bike shop lige i još puno toga...

Pozivamo i sve građane grada Novog Marofa i okolice da dođu podržati domaće natjecatelje, ali i sve one koji dolaze iz različitih područja središnje Hrvatske.