Biciklistički klub Maraton Novi Marof

logo zbl ivancica

Zbog velikih nanosa snijega  odgođeno je start posljednjeg kola zimske brdske lige Ivančica koje se trebalo održati 17.veljače. Ove sezone odgođeno su dva kola zbog vremenskih neprilika, pa se zbrajaju bodovi sa 5 održanih kola.

Branimir Šafran osvojio ukupno treće mjesto na zimskoj brdskoj ligi Ivančica 2012/2013 u muškoj kategoriji. U kategoriji seniora zauzeo je 2. mjesto ispred odličnog bivšeg Maratonaca Romana Čotre koji je svojom pojavom u brdskom trčanju iznenadio sve, a i samog sebe. 


Rezultati drugih članova koji su sudjelovali na ligi su također vrhunski :

Andreja Migles Sambolec - 5. mjesto seniorke (7.ukupno među ženama)
Martin Trubelja - 1. mjesto juniori (23. mjesto ukupno među muškarcima)
Damjan Mikec - 3.mjesto juniori (35. mjesto ukupno među muškarcima)
Ukupno je na ligi sudjelovalo 101 natjecatelj, što govori o konkurenciji na ovoj ligi (86M/15Ž).

Ovo su definitivno najbolja ostvarenja članova kluba na nekim trkačkim natjecanjima, a pošto nam trčanje nije primarna orijentacija, ovi rezultati govore o izdržljivosti i jačini Maratonaca u svim segmentima sporta.

UKUPNI REZULTATI ZIMSKE BRDSKE LIGE IVANČICA

Web stranica organizatora:

 http://www.marathon95.hr/