Biciklistički klub Maraton Novi Marof

Od 15.02.2013. BK Maraton dogovorio suradnju s KEINDL Sport trgovinom biciklima i biciklističkom opremom. Od najjačih brandova Keindl sport nudi Cannondale i Cube bicikle te Bicycle line biciklističku odjeću. Ima tu još puno bicikala, opreme, dijelova i raznih korisnih sitnica, a sve je moguće vidjeti, isprobati i kupiti na 2 lokacije u Zagrebu, Reljkovićeva 2 i novo otvorenoj trgovini u Vitezićevoj 1a, a uskoro i u Varaždinu. Trgovina u Varaždinu čije se otvorenje planira početkom ožujka, nalazi se u blizini križanja Međimurske i Koprivničke ulice (Banfica). O svemu vezanom uz Keindl Sport u Varaždinu obavještavaju nas naši Maratonci Nikola Kuzmić i Dobroslav Oštrek koji će biti glavni u Varaždinu, a o datumu otvorenja i ostalim važnim informacijama vezanim uz trgovinu čitajte na stranicama BK Maraton.