Biciklistički klub Maraton Novi Marof

Raspis:

Biciklistički klub MARATON iz Novog Marofa organizira četiri kola proljetne cross country lige Lužec. XC liga je rekreativnog karatktera zato pozivamo sve zainteresirane za biciklizam da se priključe, jer je izbačen najproblematičniji dio većine natjecatelja, “tunel”. Startnine nema, ali smo osigurali medalje za najbolje i roštilj za sve na zadnjem kolu lige 11. svibnja. Vidimo se u Lušcu.

Lokacija:

Park prirode Lužec, Oštrice, Novi Marof. Vidi kartu na kraju dokumenta.

Kategorije:

  • Muški 2 kruga,
  • Muški 1 krug,
  • Cure 1 krug ,
  • Djeca 1 krug [1998. i mlađi].

Staza:

Kružna, podloga je makadam i šumski putevi. Izostavljen najteži dio “tunel”, nakon izlaska iz “bob” dijela staze, nastavlja se makadamskom cestom do STARTA i tamo završava krug. Dužina staze 6.66 km, visinska razlika 237 m, maksimalni nagib 21.9%, prosječni nagib 6.4%. Prosječno vrijeme za krug 20 minuta. Link na bikemap rutu staze.

Startnina:

Nema.

Bodovanje:

1. mjesto=100 bodova,
2. mjesto=95,
3. mjesto=92,
4. mjesto=90,
5. mjesto=89, itd...

Za ukupni poredak boduju se tri od četiri najbolja kola.

Raspored kola:

  • 13. travanj, 10.00 h
  • 04. svibanj, 10.00 h
  • 27. travanj, 10.00 h
  • 11. svibanj, 10.00 h

Kako do Lušca?

Kako do Lušca

Visinski profil staze

Visinski profil staze

Svi sudionici voze na vlastitu odgovornost. BK MARATON otklanja od sebe svaku odgovornost za štetu koju bi sudionici prouzrokovali sebi ili trećim osobama, za vrijeme i poslije trke. Kaciga obavezna.

Preuzmite raspis